STOLAR, 10 st, bondrokoko ek, 1900-tal.

485173. STOLAR, 10 st, bondrokoko ek, 1900-tal.

Rygghöjd ca 100 cm, bredd ca 50 cm, sitthöjd 46 cm, djup 44 cm.
Löstagbar sits.

Bruksslitage, 4 st sitsar slitage, resterande bra skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Löstagbar sits.

Antal besök: 590