RADIO, Philips, modell " BX 600 " , 1900-tal.

485150. RADIO, Philips, modell " BX 600 " , 1900-tal.

Längd 58,5 cm, bredd 25 cm , höjd 38 cm.

Smärre bruksslitage, mindre repor / märken.
Funktionstestad, fungerade vid fotografering. Ingen garanti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 874