DAGBÄDD med tre lådor, 1900/2000-tal.

48508. DAGBÄDD med tre lådor, 1900/2000-tal.

Längd ca 190, bredd 73, höjd inkl dyna ca 56 cm.

Slitage, kantstött. Dekor på handtag saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 921