BORD, 1 par, "Ovalen", Carl Malmsten, 1900-tal.

48502. BORD, 1 par, "Ovalen", Carl Malmsten, 1900-tal.

Skyltmärkta, längd 70, bredd 50, höjd 49 cm.

Slitage, ringmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, ringmärken.

Antal besök: 3 198