STOLAR, 4 st, Sannolikt Carl Malmsten, Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors, 1900-talets första hälft.

484985. STOLAR, 4 st, Sannolikt Carl Malmsten, Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors, 1900-talets första hälft.

Bonad björk. Genombruten rygg med balusterbricka, lös stoppad sits. Märkta med plakett.

Slitage. Repor och märken. Klädsel med slitage och någon fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 665