STOLAR, 4 st, "Kyrkstolen", Kaare Klint, 1900-talets andra hälft.

484953. STOLAR, 4 st, "Kyrkstolen", Kaare Klint, 1900-talets andra hälft.

Björk. Genombruten rygg. Sits av flätad sadelgjord.

Slitage. Tre stolar saknar sits.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 132