SKYLTDOCKA, 1900-tal.

SKYLTDOCKA, 1900-tal.
484934. SKYLTDOCKA, 1900-tal.

Höjd ca 90 cm
Höjd inklusive stativ, 132 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
484934. SKYLTDOCKA, 1900-tal.

Höjd ca 90 cm

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 476