KARMSTOL, nyrenässans, 1800/1900-tal.

484890. KARMSTOL, nyrenässans, 1800/1900-tal.

Valnöt. Skuren dekor. Rygg, sits och armlän klädda i blommigt tyg.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 338