MODELLFLYGPLAN, Segelflygplan, Grauper.

484884. MODELLFLYGPLAN, Segelflygplan, Grauper.

Vingbredd ca 357 cm.

Slitage, smärre skador, udda ej färgdiga vingpar medföljer, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vingbredd ca 357 cm.

Antal besök: 1 155