HÖRNHYLLA, allmoge, 1800-tal.

HÖRNHYLLA, allmoge, 1800-tal.
484855. HÖRNHYLLA, allmoge, 1800-tal.

Originalmålning.
Höjd 52 cm, längd 40 cm.

Slitage, färgbortfall och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Originalmålning.
Höjd 52 cm, längd 40 cm.

Antal besök: 1 030