KARMSTOLAR, 1 par, sannolikt Carl Malmsten, Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors 1900-talets första hälft.

484854. KARMSTOLAR, 1 par, sannolikt Carl Malmsten, Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors 1900-talets första hälft.

Bonad björk. Fast stoppad rygg och sits. Kopplad benställning.

Slitage. Klädsel med slitage och någon fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 276