SKRIVMASKIN, Corona Four, Amerika, 1900-talets första hälft.

484845. SKRIVMASKIN, Corona Four, Amerika, 1900-talets första hälft.

Längd 32, bredd 30, höjd 11 cm.

Bruksslitage samt lådan med slitage samt mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 454