SKRIVSTÄLL, Ystad Metall, 1930-tal.

484840. SKRIVSTÄLL, Ystad Metall, 1930-tal.

Brons. Dekor med hjort. Insatser av glas.
Längd 29 cm.

En knopp lagad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 29 cm.

En knopp lagad. Bruksslitage.

Antal besök: 816