ANDRÉ DE DIENES. "Nude". Silver gelatin print. Osignerad.

48480. ANDRÉ DE DIENES. "Nude". Silver gelatin print. Osignerad.

27x26 cm
Äkthetsintyg utfärdat av One West Publishing och Chuck Murphy medföljer.

Mindre slitage.

André de Dienes (1913–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

27x26 cm

Mindre slitage.

André de Dienes (1913–1985)

Antal besök: 2 572