ERIC VASSTRÖM. "Utsikt från Observatorieberget 1932", olja på duk, signerad samt daterad 1932.

484695. ERIC VASSTRÖM. "Utsikt från Observatorieberget 1932", olja på duk, signerad samt daterad 1932.

Dubbelsignerad.
Ca 38 x 46 cm.

Mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dubbelsignerad.
Ca 38 x 46 cm.

Mindre färgbortfall.

Antal besök: 631