OKÄND KONSTNÄR, olja.

OKÄND KONSTNÄR, olja.
484664. OKÄND KONSTNÄR, olja.

Porträtt av kvinna.
A tergo signerad Deakin.

Ram saknas, skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
484664. OKÄND KONSTNÄR, olja.

Porträtt av kvinna.
A tergo signerad Deakin.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 473