GUNGSTOL, trä, amerikansk modell, 1900-talets början.

484653. GUNGSTOL, trä, amerikansk modell, 1900-talets början.

Sitthöjd 51 cm.
Rygghöjd 117 cm.

Bruksslitage, färgsläpp, tygsläpp, tyg på baksida fastnålat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 51 cm.
Rygghöjd 117 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 676