SPEGEL, sengustaviansk, Anders Carlsson, Norrköping, 1700-talets slut.

484460. SPEGEL, sengustaviansk, Anders Carlsson, Norrköping, 1700-talets slut.

Signerad samt hallstämplad.
61 X 135 cm.

Mindre dekorbortfall, retuscher. Maskstungen. Senare bronsering/förgyllning och målning. Krön saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad samt hallstämplad.
61 X 135 cm.

Antal besök: 746