KAMELPALL, 1900-tal.

KAMELPALL, 1900-tal.
484412. KAMELPALL, 1900-tal.

Stomme av betsat lövträ. Dekor av mässing. Lös plymå i sits. Klädsel av skinn. Sitthöjd ca 35 cm.

Slitage. Klädsel med slitage och hål. Rökdoft.

Gör en kostnadsfri värdering!
484412. KAMELPALL, 1900-tal.

Antal besök: 2 655