SPEL, Monopol, Aktiebolaget ALGA, Stockholm, 1900-talets mitt.

484402. SPEL, Monopol, Aktiebolaget ALGA, Stockholm, 1900-talets mitt.

Spelplan samt kartong med spelpjäser, instruktioner, monopolpengar, bland annat.

Ålders samt bruksslitage. Fläckar. Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 706