Bland annat:
Ekollonvas Svenskt Tenn.
Skål på fot Orrefors.
Älg Skruf.
Pokalglas stjärnslipad dekor.
Smörgömmai metall med glasfat.
Högsta höjd ca 23 cm.
Bruksslitage, enstaka nagg.
Bland annat:
Ekollonvas Svenskt Tenn.
Skål på fot Orrefors.
Älg Skruf.
Pokalglas stjärnslipad dekor.
Högsta höjd ca 23 cm.
Bruksslitage, enstaka nagg.