PARTI GLAS, bland annat Orrefors.

48438. PARTI GLAS, bland annat Orrefors.

Bland annat:
Ekollonvas Svenskt Tenn.
Skål på fot Orrefors.
Älg Skruf.
Pokalglas stjärnslipad dekor.
Smörgömmai metall med glasfat.
Högsta höjd ca 23 cm.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat:
Ekollonvas Svenskt Tenn.
Skål på fot Orrefors.
Älg Skruf.
Pokalglas stjärnslipad dekor.
Högsta höjd ca 23 cm.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Antal besök: 1 003