SALSKÅP, 1900-tal.

SALSKÅP, 1900-tal.
484268. SALSKÅP, 1900-tal.

Ljusblå bemålning. Vitrinöverdel. Underdel med skåp samt 2 lådor. Längd 121 cm, bredd 58 cm, höjd 220 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
484268. SALSKÅP, 1900-tal.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 829