ARMBANDSUR, stål, Movado Kingmatic S, 1900-talets andra hälft.

484250. ARMBANDSUR, stål, Movado Kingmatic S, 1900-talets andra hälft.

Automatic. Ljus urtavla med silverfärgat stavindex. Total diameter ca 34 mm.

Fungerar vid katalogisering - ingen garanti lämnas på funktion. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 893