RAKBORD med SPEGEL, nyrenässans, sent 1800-tal.

484241. RAKBORD med SPEGEL, nyrenässans, sent 1800-tal.

Längd ca. 47, bredd 36, höjd 165 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 189