BORD "Superellips", design Bruno Mathsson & Piet Hein.

484235. BORD "Superellips", design Bruno Mathsson & Piet Hein.

Längd 176 cm. Bredd 125 cm. Höjd 70 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, fläckar.

Antal besök: 841