CECILIA FRIESENDAHL. "Zebror i prostest", Etsning. Signerad, numrerad samt daterad -83.

484221. CECILIA FRIESENDAHL. "Zebror i prostest", Etsning. Signerad, numrerad samt daterad -83.

4/30.
Plåtstorlek ca. 43 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

4/30.
Plåtstorlek ca. 43 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 454