HOLGER KARLSSON. 'Åker och måne', etsning, signerad samt numrerad 24/30.

484220. HOLGER KARLSSON. 'Åker och måne', etsning, signerad samt numrerad 24/30.

25x37.

Oramad. Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

25x37.

Oramad. Smärre bruksslitage.

Antal besök: 3 583