MATSERVIS, 52 delar, porslin, 1900-tal.

48419. MATSERVIS, 52 delar, porslin, 1900-tal.

12 mattallrikar, 9 st, 11 förrättstallrikar, 11 assietter, 8 uppläggningsskålar/uppläggningsfat, såskanna, bringare.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 870