BORD MED KLAFFAR, björk, empir, 1800-talets mitt.

484196. BORD MED KLAFFAR, björk, empir, 1800-talets mitt.

Låda i sarg. Kopplat underrede.
Med nedfällda klaffar 63 x 93, uppfällt 137 cm.
Höjd 78 cm.

Bruksslitage. Dragbeslag saknas på låda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 78 cm.

Antal besök: 465