OTTO JANSSON, olja.

OTTO JANSSON, olja.
484195. OTTO JANSSON, olja.

Förtöjd eka. Olja på duk .
32x40 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
484195. OTTO JANSSON, olja.

Förtöjd eka. Olja på duk .
32x40 cm.

Skador.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 849