ROLF LIDBERG. "Neottia nidus-avis" , tuschteckning, signerad samt daterad -81.

484117. ROLF LIDBERG. "Neottia nidus-avis" , tuschteckning, signerad samt daterad -81.

"Neottia nidus-avis" (som också finns på Brämön i Njurunda och på Krim).
Totalmått inklusive ram 43 x 44 cm.

Gulnad.

Rolf Lidberg (1930–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnad.

Rolf Lidberg (1930–2005)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 618