Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Taklampor
TAKLAMPA, metall, "Halo There", Olle Andersson, etikettmärkt Borens, 1900-tal.
484054. TAKLAMPA, metall, "Halo There", Olle Andersson, etikettmärkt Borens, 1900-tal.
Diameter ca 65 cm.
Slitage, märken.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter ca 65 cm.
Slitage, märken.
Auktionshuset Kolonn
3 479