CARL KYLBERG. litografi, signerad och numrerad 138 / 360.

484025. CARL KYLBERG. litografi, signerad och numrerad 138 / 360.

Bladmått ca 57 x 70 cm.

Troligen något gulnad. Ej examinerad ur ram.

Carl Kylberg (1878–1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått ca 57 x 70 cm.

Carl Kylberg (1878–1952)

Antal besök: 2 628