FÅTÖLJ, nyrokoko-stil, 1900-tal.

483994. FÅTÖLJ, nyrokoko-stil, 1900-tal.

Trästomme. Fast stoppad sits och rygg, mönstrad klädsel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 291