BORDSPENDYL, senempire, 1800-talets andra hälft.

483959. BORDSPENDYL, senempire, 1800-talets andra hälft.

Höjd ca 39,5 cm.

Omfattande slitage och skador, renoverad och kompletterad, senare batteriur, pendel och nyckel, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 39,5 cm.

Antal besök: 575