JANUS FRYDRYSIAK. Signerad, daterad -89. Mjukgrunds etsning. Numrerad 66/100.

483939. JANUS FRYDRYSIAK. Signerad, daterad -89. Mjukgrunds etsning. Numrerad 66/100.

48cm x 58cm.

Oramad. Smärre Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

48cm x 58cm.

Oramad. Smärre Bruksslitage.

Antal besök: 854