JANUS FRYDRYSIAK. 'Rumsinteriör', etsning, signerad samt numrerad 20/100.

483925. JANUS FRYDRYSIAK. 'Rumsinteriör', etsning, signerad samt numrerad 20/100.

39cm x 50cm.

Oramad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

39cm x 50cm.

Oramad. Bruksslitage.

Antal besök: 564