FISKBESTICK med mera, nysilver, 1900-tal.

483920. FISKBESTICK med mera, nysilver, 1900-tal.

12 fiskgafflar, 12 fiskknivar, smörgåsbestick, glasskedar
med mera.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

med mera.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 680