ARSENIJ PETROVIC SOSNOVSKIJ. Uppdragen båt, akvarell, signerad.

483868. ARSENIJ PETROVIC SOSNOVSKIJ. Uppdragen båt, akvarell, signerad.

Ca 21 x 29 cm
Enligt text á tergo: Den gamla kostern Pinnvik, Lysekil.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 21 x 29 cm

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 053