BORD MED KLAFFAR, fur, tidigt 1900-tal.

483863. BORD MED KLAFFAR, fur, tidigt 1900-tal.

Längd 80-120, bredd 65, höjd 76 cm.

Slitage samt träskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt träskador.

Antal besök: 289