TABURETT, betsad furu, 1920/30-tal.

483848. TABURETT, betsad furu, 1920/30-tal.

Fot med diskret skålning undertill. Längd 55, bredd 29,5, höjd 43 cm.

Slitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken, repor.

Antal besök: 796