ULF TROTZIG. Färgkomposition med bl.a. fågel. Färgetsning, Signerad Trotzig samt numrerad 47/60.

48383. ULF TROTZIG. Färgkomposition med bl.a. fågel. Färgetsning, Signerad Trotzig samt numrerad 47/60.

Bildyta 64 x 49 cm.

Ulf Trotzig (1925–2013)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 64 x 49 cm.

Ulf Trotzig (1925–2013)

Antal besök: 1 333