SOFFBORD, så kallat "Butlers Tray", 1900-tal.

483810. SOFFBORD, så kallat "Butlers Tray", 1900-tal.

Total längd 96, bredd 65, höjd 50 cm.

Slitage, stötmärken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, stötmärken, fläckar.

Antal besök: 606