SAMLARBILDER/VYKORT, 1900-talets första hälft.

483758. SAMLARBILDER/VYKORT, 1900-talets första hälft.

4 album samt lösa bilder i plastfickor
Mestadels filmstjärnor, delvis 3D bilder med glasögon av Tarzan samt samlarbilder av densamme.
Pärm 1, ca 10 blad fyllda med 3D bilder och vykort på båda sidor
Pärm 2, ca 43 sidor fyllda på ena sidan
Pärm 3, ca 20 blad fyllda på båda sidor
Pärm 4, ca 90 samlarbilder
Samt lösa samlarbilder och vykort.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pärm 4, ca 90 samlarbilder

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 698