ALLAN HORSAK. "Från Vreta Kloster". Olja på duk, signerad och daterad a tergo 1973.

483690. ALLAN HORSAK. "Från Vreta Kloster". Olja på duk, signerad och daterad a tergo 1973.

Ca. 75x95 cm.

Allan Horsak (1937–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 75x95 cm.

Allan Horsak (1937–2004)

Antal besök: 458