KÖKSSOFFA, furu, bemålad, tidigt 1900-tal.

483652. KÖKSSOFFA, furu, bemålad, tidigt 1900-tal.

Kökssoffa med utdragbar bädd, avtagbart lock/sits med plats för bäddtextilier
Längd 191, bredd 69, höjd 79 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, märken.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 793