HARRY ENGBLAD. Olja på duk, motiv efter Raeburn, signerad.

483626. HARRY ENGBLAD. Olja på duk, motiv efter Raeburn, signerad.

40 x 31 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 31 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 024