AXEL WERNER EKELUND. Olja på duk, "Från Hovs Hallar", signerad A W Ekelund.

483617. AXEL WERNER EKELUND. Olja på duk, "Från Hovs Hallar", signerad A W Ekelund.

39 x 54 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 54 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 468