GRAFISKT BLAD, kolorerat, "Vue du Temple D'Apollona Delphe", 1800-tal.

483612. GRAFISKT BLAD, kolorerat, "Vue du Temple D'Apollona Delphe", 1800-tal.

Claude Lorrain pinxt, J A Manzo sculpt.
Bildyta exklusive text 43 x 57 cm.

Slitage, skador, fläckar. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 694